شنبه 5 اسفند 1396   15:07:03
 • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/6/7 سه‌شنبه
 • تجلیل از کارکنان نمونه اداره‌ کل گردشگردی کهگیلویه و بویراحمد
  محمود مومن‌نسب در این آیین ضمن تبریک هفته دولت، فلسفه و مفهوم مدیریت را به کارگیری موثر و کارآمد منابع مادی و انسانی در برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج منابع، هدایت و کنترل برای رسیدن به اهداف سازمانی برشمرد.
  آیین تجلیل از کارکنان نمونه اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگردی کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز با حضور مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری در یاسوج برگزار شد.
  عصر دیروز آیین تجلیل از کارکنان نمونه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دولت با حضور مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری استان در یاسوج برگزار شد.
  محمود مومن‌نسب در این آیین ضمن تبریک هفته دولت، فلسفه و مفهوم مدیریت را به کارگیری موثر و کارآمد منابع مادی و انسانی در برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج منابع، هدایت و کنترل برای رسیدن به اهداف سازمانی برشمرد.
  وی منابع انسانی را بالاترین و با ارزش منابع هر سازمان عنوان کرد و بیان داشت: منابع انسانی موثر سازمان را به سمت پویایی، حرکت، بالندگی و موفقیت پیش می‌برند.
  این مسوول با اشاره به تفاوت‌ میان مدیریت و ریاست، افزود: مدیریت ریاستی، از سازمان در قالب بخشنامه، آیین نامه و دستورالعمل نگاه می‌کند در حالیکه مدیریت از جنس رهبری بر دل و جان منابع انسانی در راستای رسیدن به اهداف سازمان حکومت می کند.
  مومن‌نسب با تاکید بر توجه مدیران به این موضوع و مدیریت کردن کردن سازمان و نیروها، خاطرنشان کرد: مدیری موفق است که بتواند با رهبری درست و موثر زمینه تعامل، همکاری و فعالسازی نیروها و تحقق اهداف سازمان را فراهم کند.
  مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برخی دستگاه‌ها به مناسبت هفته دولت در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه‌های برتر تجلیل شدند، یادآور شد: هر چند بر اساس ارزیابی‌ها این دستگاه‌ها برتر شناخته شدند، اما باید بدانند که این عملکرد نقطه ایده‌آل نیست و نباید به آن بسنده کنند.
  وی بر تلاش برای توسعه عملکرد مطلوب‌تر توسط دستگاه‌های مختلف و کسب نتیجه بهتر در ارزیابی‌های آینده تاکید کرد و بیان داشت: این عملکردها باید به صورتی باشد که پویایی و تحرک‌پذیری و اثربخشی را در خدمت‌گذاری به مردم در پی داشته باشد.
  مومن‌نسب در پایان، گفت: امیدواریم همه دستگاه‌ها بتوانند در راستای خدمت به مردم و رضای خدا گام برداشته و اقدامات شایسته‌ای را در این حوزه انجام دهند.
  در پایان این مراسم با حضور مدیرکل بازرسی استانداری از کارکنان نمونه این اداره‌کل تجلیل شد
   
   
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما