دوشنبه 2 مهر 1397   08:05:43
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/7/13 پنجشنبه
برگزاری سومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد، سلامت نظام اداری و صیانت از حقوق شهروندی
مردم سرمایه های اجتماعی هستند و لازم است در راستای سلامت و سلاست اداری شفاف سازی خدمت در بخش های مختلف سرلوحه کار همه مدیران باشد.
               سومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد، سلامت نظام اداری و صیانت از حقوق شهروندی در تاریخ 11 مهر 1396 به ریاست مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضا برگزار گردید.
محمود مومن نسب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری با تشکر و خیرمقدم از حضور فعال اعضا در جلسه، اهداف و فلسفه شکلگیری کمیته را تشریح نمودند.
وی در ادامه با اشاره به تاکید اسلام بر رعایت حقوق افراد و تکریم ارباب رجوع، افزود: مردم سرمایه های اجتماعی هستند و لازم است در راستای سلامت و سلاست اداری شفاف سازی خدمت در بخش های مختلف سرلوحه کار همه مدیران باشد.
مومن نسب در خصوص بحث فساد احتمالی در نظام اداری و راههای پیشگیری و مبارزه، از اعضای جلسه درخواست نمود تا برنامه سلامت اداری در استان را با همفکری متناسب با مقتضیات و فرهنگ استان و قانون تهیه و تدوین نمایند.
در این جلسه؛ عملی نمودن محورهای طرح تکریم، زمانبندی برگزاری جلسات، گزارش اقدامات واحدها در حوزه سلامت اداری، برگزاری دوره های آموزشی متناسب، دعوت از حوزه بازرسی در جلسات مناقصه ها، مزایده ها و تنظیم قرار دادها تاکید بعمل آمد.
               
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما