دوشنبه 2 مهر 1397   08:06:19
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1396/7/12 چهارشنبه
توزیع اعتبارات در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند اصلاح و بازنگری است.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در توزیع اعتبارات در استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند اصلاح و بازنگری شاخص‌های هستیم که اعتبارات بر اساس آن توزیع می‌شوند.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در توزیع اعتبارات در استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند اصلاح و بازنگری شاخص‌های هستیم که اعتبارات بر اساس آن توزیع می‌شوند.

 محمود مومن‌نسب در اولین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد که به ریاست استاندار برگزار شد، اظهار کرد: ذات و فلسفه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به علت جنس خواسته‌ها و انتظارات، ایجاب می‌کند تا همواره یکی از پر بحث‌ترین جلسات استان باشد. وی در ادامه با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در انجام درست کارها، افزود: موضوعی که یک کشور، یک استان و یک منطقه را می‌سازد و آباد می‌کند، تفکر برنامه ریزی صحیح، به همراه تعیین مسیر و ترسیم هدف درست است.

محمود مؤمن نسب با تشریح بخشی از آسیب‌های حوزه مدیریت عملکردی، برنامه ریزی و توسعه در سطح استان، تصریح کرد: تجربه ثابت کرده نظارت بروکراتیک و یکجانبه برای یک برنامه ریزی بزرگ در سطح استان به تنهای مؤثر نیست، بلکه باید به سمت نظارت‌های ترکیبی، مشورتی، آمیخته و مردمی تغییر جهت داد.

این مدیر نظارتی در بخش دیگر از صحبت‌های خود، اظهار داشت: در بخش قابل توجهی از برنامه ریزی‌ها، شاخص‌های توسعه ای از قبیل امور زیربنایی، فنی، اقتصادی، فرهنگی، جمعیت، محرومیت، ظرفیت‌ها در توزیع اعتبارات نیازمند اصلاح و بازنگری‌های مجدد است.

مؤمن نسب، با تاکید بر ضرورت بهره گیری از تکنولوژی‌ها و ظرفیت‌های نوین در برنامه ریزی‌ها جهت دستیابی به اطلاعات دقیق مکانی، اظهار امیدواری کرد، انشاالله روزی فرا برسد که در تمامی امور وجهه و تفکر برنامه ریزی غالب گردد.

 این صحبت مومن‌نسب با واکنش‌های نوروزی همراه شد و او گفت: منظورتان از اصلاح‌ شاخص‌ها چیست؟ که مومن‌نسب اظهار کرد: به دلیل کمبود وقت نمی‌توان موضوع را در اینجا باز کرد. وی ادامه داد: شاخص‌ها توسعه ای از قبیل امور زیربنایی، فنی، اقتصادی، فرهنگی، جمعیت، محرومیت، ظرفیت‌ها در توزیع اعتبارات و .. مدنظر است.


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما