پنجشنبه 6 تير 1398   13:33:16
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

در تاریخ 1 دی ماه سال 1397 معاون و کارشناس مسئول دفتر  مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری از اداره کل بیمه سلامت استان بطور سرزده بازدید و از نزدیک فعالیت های انجام گرفته را رصد نمودند در این بازدید آقای سیدیداله حسینی مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن خیر مقدم به معاون محترم بازرسی استانداری و همراهان به تشریح فعالیتهای میز خدمت و خدمات ارائه شده در قالب میز خدمت پرداخت . مدیر کل بیمه سلامت استان افزود: تایید دارو و تشکیل پرونده برای بیماران خاص و سرطانی، پذیرش اسناد موسسات و مراکز درمانی، تشکیل پرونده خسارت متفرقه، مشاوره و پاسخگوئی به سوالات بیمه ای و درمانی بیمه شدگان بصورت تلفنی و حضوری ، خدمات ارائه شده در میز خدمت میباشد .

جناب آقای مهندس درخشان ومهندس نیکروز سپس با حضور در ادارات تابعه و واحدهای مختلف از نزدیک در جریان کار آنان قرار گرفته و با تنی چند از همکاران و روسای ادارات به گفتگو پرداخت.

میز خدمت از راهکارهای دولت برای تقویت خدمات رسانی به مردم تا زمان فراهم شدن زیرساخت های ارائه الکتروینکی خدمات‌ است که این مسئله با جدیت توسط استانداری و نهادهای حاکمیتی پیگیری می شود.

ایشان در پایان میزان رضایتمندی از مدیر کل بیمه سلامت را به جهت پیگیری در کلیه بخشها قابل تقدیر و تحسین ارزیابی نمود

عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما