پنجشنبه 6 تير 1398   13:33:09
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

کارشناسان ارزیابی عملکرد بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به صورت سر زده از تکریم ارباب رجوع در اداره کل منابع طبیعی استان بازدید کردند و کیفیت ارائه خدمات و میزان رضایت ارباب رجوع ها از خدمات این اداره کل را بررسی نمودند.
در این بازدید ارباب رجوع ها از خدمت رسانی و تکریم این اداره کل اظهار رضایت کردند.
مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در بازدید کارشناسان بازرسی استانداری با اشاره به اینکه میز خدمت یکی از طرح های خوب برای تکریم ارباب رجوع است، گفت: ما نیز حسب بخش نامه دولت و دستورات استاندار نسبت به ایجاد میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی استان اقدام کردیم.
غلامحسین حکمتیان افزود: از همان بدو کار به همکاران توصیه کردم که در ارائه خدمات به ارباب رجوع کیفیت کار را مد نظر داشته باشند تا ارباب رجوعی ناراضی از درب اداره کل بیرون نرود.
وی با بیان اینکه سعی می کنیم در میز از کارشناسان خبره اداره کنیم، تصریح کرد: ما معتقدیم که کارشناسان میز خدمت باید تجربه لازم و آگاهی کافی داشته باشند تا ارباب رجوع را به درستی راهنمایی نمایند.
مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه میز خدمت باید از سردرگمی ارباب رجوع در اتاق های ادارات جلوگیری کند، بیان کرد: اداره کل منابع طبیعی استان تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار داده و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و در ملاقات های مردمی نیز سعی بر جلب رضایت و تکریم بیش از پیش مردم که همانا ولی نعمتان انقلاب هستند، داریم.
حکمتیان تاکید کرد: از این پس نیز از هرگونه اقدامی برای کیفیت بخشی بیشتر به میز خدمت اداره کل، تامین هزینه های احتمالی و هر خدمتی که در راستای تکریم ارباب رجوع باشد، دریغ نخواهیم کرد.


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما