پنجشنبه 6 تير 1398   13:34:14
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 معاون و کارشناس مسئول دفتر مدیریت عملکرد، بازرببآقای درخشان زاده   آفب معاون و کارشناس مسئول دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری از میزخدمت و واحدهای حسابرسی مالیاتی واداری اداره کل امور مالیاتی این استان به صورت سرزده روز شنبه بازدید نمودند.

کوروش درخشان زاده و علیرضا نیکروز  ضمن بررسی فرآیند خدمات رسانی در حوزه های شرکت ها، ایتکس ، ارث ،حقوق ،هیات حل اختلاف مالیاتی و امور اداری از تلاش مدیرکل و کارکنان این مجموعه تقدیر کردند.
بازدید سرزده کارشناسان بازرسی استانداری در محل میز خدمت با ابراز رضایت شماری از مودیان مالیاتی و فعالان اقتصادی در محل میز خدمت همراه بود.
درخشان زاده معاون دفتر بازرسی استانداری کهگیلویه وبویراحمد سرکشی از میز خدمت دستگاههای خدمات رسان را در استای صیانت از حقوق شهروندی ،شناخت از نقاط قوت و ضعفت واحدهای اداری ، کمک به رفع مشکلات و بهبود فرآیند خدمات رسانی به مردم دانست و تصریح کرد که مجموعه اقتصادی و تخصصی امور مالیاتی با داشتن تعاد پرشمار مراجعه کننده با نقش مهم «وصول مالیات » عملکرد ارزنده ای را در حوزه ارائه خدمات به مودیان دارد.
وی با بیان اینکه ارزیابی این بازدید سرزده بیانگر جایگاه خیلی خوب امور مالیاتی در خدمت رسانی به فعالان اقتصادی است تصریح کرد که نتیجه این بازدید سرزده به صورت رسمی ابلاغ خواهد شد.
وی گفت تمامی دستگاهها مکلف به رعایت قوانین و مقررات و ایجاد شرایط مطلوب برای ارائه خدمات بهتر به مردم هستند و امور مالیاتی دراین راستا با استقرار میز خدمت پاسخگو و مشتری مدار، ارائه خدمات الکترونیکی و پاسخگویی مناسب به ارباب رجوع جایگاه ویژه ای را دارد.
معاون دفتر بارزسی استانداری کهگیلویه وبویراحمد برلزوم توجه مدیران به فرآینده خدمات رسانی در ادارات شهرستانها تاکید کرد و گفت در شهرستانهای استان، اداره کل امور مالیاتی نیز بستر خوبی برای خدمات بگیران این مجموعه اقتصادی فراهم کرده است.
در این دیدار محمدعلی غفاری مدیرکل امور مالیاتی با رارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه وگزارش تشکیل جلسات استانی وشهرستانی این اداره کل گفت بازرسی سرزده از واحدهای اداری به بهبود فرآیند فعالیت های خدمات رسانی کمک می کند که اهداف این برنامه مهم به صورت نهادینه شده در واحدهای اداری اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد مورد توجه ویژه است.
وی گفت اداره کل امور مالیاتی با داشتن عالی ترین سامانه الکترونیکی و میز خدمت فیریکی و حضوری دستگاه پیشتازی در عرصه جلب رضایت مردمی است و کسب چند عنوان برتر پی درپی بویژه در سه سال گذشته در جشنواره شهید رجایی بیانگر این مهم است.
.غفاری بیان کرد شورای برنامه ریزی این اداره کل هر ماه یک تا دو جلسه با حضور روسای واحدهای اداری استان و شهرستان با هدف رصد تحقق اهداف وبرنامه های پیشرو برگزار می کند و بازدید از واحداهای شهرستانی نیز مستمر انجام می شود.


 
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما